Okunma

Tanıtım için yemek masasını kullandılar!


12 Ocak 2018 Cuma 15:01
Tanıtım için yemek masasını kullandılar!

Siemens Ev Aletleri‘nin tanıtımı için geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen basın toplantısı hayli ilginç anlara sebep oldu. desiBel Ajans tarafından düzenlenen etkinlikte tanıtım ve sunum konukların oturduğu masa üzerinden yapıldı.

Siemens Ankastre ürünlerinin tanıtımı için Table Mapping teknolojisi kullanıldı

Konuklara yapılacak olan sunumu yemek ile birleştiren etkinlik, bütün sunumu masanın üzerindeki görüntüler üzerinde yaptı. Ayrıca eklenen ışık ve görüntü oyunlarıyla sunumun yemek ile beraber hareket etmesi sağlandı.

Mutfakların yaşam alanına dönüşüm hikayesinin anlatıldığı toplantı, özellikle bu yönüyle dikkat çekmiş gibi görünüyor. Bu ilginç görüntülerse projection mapping ve motion capturing teknolojilerinin bir araya getirilmesiyle hazırlandı. Etkinliğin tanıtım filmini hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tanıtım için yemek masasını kullandılar! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tanıtım için yemek masasını kullandılar! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tanıtım için yemek masasını kullandılar! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "