Okunma

Amazon’dan Google’a Stratejik Cevap


07 Aralık 2010 Salı 14:30
Amazon’dan Google’a Stratejik Cevap

Google ve Amazon internet dünyasının en güçlü siteleri. Biri arama motoru diğeri ise alışveriş konusunda hizmet veren bu siteler güçlerini, yaptıkları yatırımlarla kazanıyor.

Popülerliklerini teknolojiye çeviren bu iki marka şimdi tablet PC‘ler üzerinde daha fazla güç kazanmak için savaşmaya başladı.

Google’ın dün, e-kitap hizmetini açıklamasından sonra Amazon‘dan stratejik bir karşı atak geldi. Ünlü internet markası Kindle’ın yeni bir uygulama üzerinde çalıştığını duyurdu.

 

 

Tarayınızdan E-Kitap Okuyabileceksiniz

Computerworld dergisine bilgi veren Amazon yöneticis, bu yeni uygulamayla birlikte artık tarayıcı üzerinden e-kitaplarını okumanında mümkün olacağını söyledi.

Google E-Book hizmetini kendi ürünleriyle kısıtlı tutmayı düşünürken, Amazon, iPhone, iPad ve PC kullanıcılarının da kullanacağı bir platformun müjdesini verdi.

Yeni Kindle versiyonuyla ilgili detaylar önüzdeki günler de açıklanacak.

:: Sizce e-kitap pazarında Amazon mu yoksa Google mı daha büyük bir güç haline gelecek?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Amazon’dan Google’a Stratejik Cevap konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Amazon’dan Google’a Stratejik Cevap ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Amazon’dan Google’a Stratejik Cevap ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "