Okunma

Tarayıcıdan Tarayıcıya Dosya Paylaşın


31 Mayıs 2009 Pazar 08:11
Tarayıcıdan Tarayıcıya Dosya Paylaşın

Sadece web tarayıcınızı kullanarak dosya paylaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Alıcı taraf Flash eklentisine sahip olduğu sürece, tek ihtiyacınız Flash Over Miles. Paylaşmak istediğiniz dosyayı seçin ve FOM tarafından hızla oluşturulan hash benzeri URL adresini dosyayı paylaşmak istediklerinize gönderin.

Sistem Nasıl İşliyor?

Alıcı taraf linke gidip indirmeyi başlattığında, dosyalarınız doğrudan karşı tarafa şifrelenmiş bağlantıyla gönderiliyor ve sunucularda hiçbir şey barındırılmıyor. Böylece güvenli bir transfer de mümkün oluyor. Karşı tarafın indirmesi bitene kadar pencereyi açık tutmanız gerekiyor.

:: Files Over Miles servisini ücretsiz kullanmak için tıklayın.

:: Servisle ilgili görüşleriniz nelerdir?

Bilgi İçin : Files Over Miles
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Tarayıcıdan Tarayıcıya Dosya Paylaşın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Haberde eksik bir taraf var. dosya bitene kadar RAM de duruyor. Dolayisiyla RAM’den buyuk dosya inemiyor. Bunu da belirtseydiniz ya

" Tarayıcıdan Tarayıcıya Dosya Paylaşın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tarayıcıdan Tarayıcıya Dosya Paylaşın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tarayıcıdan Tarayıcıya Dosya Paylaşın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "