Okunma

Tarayıcıların Şubat Rakamları Belli Oldu


02 Mart 2010 Salı 06:09
Tarayıcıların Şubat Rakamları Belli Oldu

İnternet tarayıcılar arasındaki rekabet, kullanıcıların tercihlerine göre iyice kızışıyor. Bu rekabet ortamı ise elbette kullanıcıların işine geliyor. Yeni sürüm ve özellikler ile kullanıcılarını memnun etmeye çalışan web tarayıcıların şubat ayına ait istatistikleri belli oldu.

Ocak ayına nazaran Internet Explorer, Firefox ve Opera ufak da olsa düşüşler yaşarken; Chrome ve Safari ise yükselişe geçmiş durumda.

Hala liderliği elinde bulunduran Internet Explorer’a yaklaşmak isteyen Firefox hala yüzde 25 pazar payına ulaşmış değil. Firefox’un yeni sürümü olan 3.6‘yı piyasaya sürdüğünden beri sürekli düşüş yaşaması ise ilginç bir durum.

:: Siz hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tarayıcıların Şubat Rakamları Belli Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tarayıcıların Şubat Rakamları Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tarayıcıların Şubat Rakamları Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "