Okunma

Samsung’dan Yeni LED TV


23 Kasım 2010 Salı 17:26
Samsung’dan Yeni LED TV

Samsung Electronics’in EISA (European Imaging & Sound Association) ödüllü 3 boyutlu LED televizyonu C8000, 65 inç dev ekran ile satışa sunuldu.

Avrupa’nın 19 ülkesinden ses, görüntü, ev görüntü sistemleri, mobil elektronik ve fotoğraf alanında öncü 50 dergininin ortalığı ile kurulan EISA tarafından en iyi televizyon seçilen C8000, 65 inç ekran özelliklerine sahip.

 

Enerji Tasarrufu Sunuyor

 

Yüzde 40 enerji tasarrufu sunan televizyonda, 2 boyutlu görüntüyü 3 boyutluya çevirme özelliği de bulunuyor. Samsung App-Store uygulamalarına sahip Internet TV ve HD-Tuner ile donatılmış Media Centre TV,USB ve Skype özellikleri de bulunuyor.

:: Samsung’un yeni televizyonu özellik olarak ilginizi çekti mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung’dan Yeni LED TV konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’dan Yeni LED TV ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’dan Yeni LED TV ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "