Okunma

Tasarımda Fark Yaratanlar Biraraya Geldi


06 Ekim 2011 Perşembe 13:48
Tasarımda Fark Yaratanlar Biraraya Geldi

DS SolidWorks’ün ürün geliştirme sürecini kısaltarak yenilikçi sunumların yolunu açan son teknoloji yazılımları, büyük İstanbul buluşmasında imalat sektörü profesyonellerine tanıtıldı. DS SolidWorks üst düzey yöneticilerinin konuşmaları ve sektörden yetkililerin katılımıyla 5 Ekim 2011 tarihinde Fortune Türkiye, Dell Computer ve TaeguTec sponsorluğunda  İstanbul Marriott Hotel Asia’da düzenlenen DS SolidWorks Executive Toplantısı, “Tasarımla Farklılaşmak” teması ile gerçekleştirildi.

Rekabetçi ürünlerde imzamız var

Pazarda yenilikçi ürünlerle tam zamanında yer alabilmek, karlılığı artırmak ve kaliteyle fark yaratmak gibi birçok alanda şirketlerin tasarımda mükemmeliyet arayışlarına cevap veren SolidWorks yazılımlarının üstün teknolojisi, yönetim kolaylıkları ve yüksek verimlilik düzeyi ile bugün her biri bir dünya markası olan sayısız şirkete esin kaynağı olmaya devam ediyor.

Toplantının açılış konuşmasını yapan DS SolidWorks Başkan Yardımcısı Ken Clayton, SolidWorks markasının tüm sektörlerde yenilikçiliğe bakışı çarpıcı bir şekilde değiştirdiğini ifade ederek Türkiye pazarını değerlendirdi ve şunları söyledi:

“SolidWorks olarak kendi sektörümüzün Türkiye’deki durumundan gayet memnunuz. Türkiye gelişime açık ve dinamik bir pazar. Genç bir nüfusu var ve insanlar çok uzun saatler çalışıyor, daha çok üretiyorlar. Teknolojinin de gelişmesiyle ürünlerimize gösterilen ilgi gittikçe artıyor. Hatta mühendis olmayıp tasarıma özel ilgi duyan birçok kişi var ve SolidWorks ürünleriyle inanılmaz ürünler tasarlıyorlar. Türkiye yatırımlarımız için 2 sene önce İstanbul merkezimizi açtık. Yunanistan pazarını da Türkiye merkezinden yönetme kararı aldık. Türkiye’deki çözüm ortaklarımız oldukça güçlü ve pazardaki rekabet gücümüzü artırıyorlar. SolidWorks olarak, Türkiye pazarı için ekibimize, insan kaynaklarına ve üretilecek birçok projeye yatırımlarımızı sürdüreceğiz.”

Eşsiz ürünler üretmek

DS SolidWorks’te 2000 yılından itibaren çeşitli pozisyonlarda çalışan ve bu yılın mayıs ayından itibaren küresel satışlardan sorumlu olan Başkan Yardımcısı Ken Clayton’ın ardından DS SolidWorks Türkiye Bölge Satış Yöneticisi Murat Tüzüm, “Eşsiz Ürünler Üretin” başlığını taşıyan ilginç ve bilgilendirici bir konuşma gerçekleştirdi.

Murat Tüzüm, Türkiye’de Ar-Ge’ye ve yenilikçiliğe yatırım yapan firma sayısının giderek arttığını ve bunun Türkiye ekonomisinin geleceği için büyük bir şans olduğunu ifade etti.

:: Hangi CAD ürününü kullanıyorsunuz?

 
yazarAtalay Keleştemur

Web uygulamaları geliştirmekten, yazı yazmaktan ve Linux kullanmaktan keyif alan bir açık kaynak gönüllüsü. Ayrıca boş zamanlarında bol bol LOTRO oynuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tasarımda Fark Yaratanlar Biraraya Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tasarımda Fark Yaratanlar Biraraya Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tasarımda Fark Yaratanlar Biraraya Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "