Okunma

Tasarımın Zirvesindeki İş Yerleri


08 Kasım 2013 Cuma 14:30
Tasarımın Zirvesindeki İş Yerleri

İş hayatının içindekiler çok iyi bilirler ki genel itibariyle bir ofis, klasik bir eşyalar ve çevre dizisi demektir. Masalar, sandalyeler, muhtemelen florasan aydınlatma, çeşitli kablolarla internet ağlarına bağlanmış bilgisayarlar, yerlerde sıradan yüzey kaplamaları ve yüksek olasılıkla beyaz tonlarda kapılar, boya…

Modern fikirler

Çoğu çalışanın gününün büyük bir kısmını geçirdiği yerlerinde biraz önce belirttiğimiz klişelerin çok ilerisinde ofisler her geçen gün artıyor. Hala sıradan tasarımlar ağırlıkta evet ama yetkin iç mimarlar tarafından modern fikirlerle hazırlanan iş yaşamına dair alanlar da hızla gün yüzüne çıkıyor.

İşte sizler için dünya genelindeki yüksek estetik detaylarla donatılmış ofisleri -hatta ofis demeye bin şait iş yerlerini- bir araya getirdik. “Keşke burada çalışşam” dedirtedek ofisler geçidine hazır olun.

:: Hangi ofiste çalışmak isterdiniz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Tasarımın Zirvesindeki İş Yerleri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ***** in bursa’ da bulunan ofisi de bunların arasına girebilir

  2. SDN Okuru dedi ki:

    efsane ofislerrr

  3. SDN Okuru dedi ki:

    aa hayret tıklayınca olması gerektiği gibi sdn haberi açılıyor süperkarga değil lütfen yeni sitenizi dikte etme yöntemiyle insanlara zorla adabde etmeyin

" Tasarımın Zirvesindeki İş Yerleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tasarımın Zirvesindeki İş Yerleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tasarımın Zirvesindeki İş Yerleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "