Okunma

Tasarımınız Ne Kadar Düzgün?


12 Haziran 2009 Cuma 12:24
Tasarımınız Ne Kadar Düzgün?

Web sitelerinin tasarım yönüyle ilgiliyseniz, Checkmycolours‘u favorilerinize eklemenizde fayda var. Adres satırına bir web sitesinin URL’sini girdikten sonra Check tuşuna bastığınızda, sayfa bileşenleri ve kontrast oranı ile parlaklık/renk nüansları konusunda detaylı bir rapor edinebilirsiniz.

Tüm listenin yanı sıra, sadece hatalı olan bölümleri işaret eden bir liste görünümüne de geçebilirsiniz. Otomatik bir kontrol sistemi, elbette yılların tasarımcılarının göz atmasıyla aynı etkiyi vermez. Ancak başlangıç olarak iyi bir referans noktası oluşturacağı kesin.

:: Sizin siteniz testten geçti mi?

Bilgi İçin : Checkmycolurs
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Tasarımınız Ne Kadar Düzgün?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Selamlar, şuan için sayfa üzerinde bulunan linkler (Check)butonu dahil çalışmıyor, linklerin düzenlenmesi halinde oldukça işime yarayacak bir adres, teşekkürler.

" Tasarımınız Ne Kadar Düzgün? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tasarımınız Ne Kadar Düzgün? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tasarımınız Ne Kadar Düzgün? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "