Okunma

Taşınabilir İş İstasyonunda ATI Farkı


05 Ağustos 2009 Çarşamba 05:19
Taşınabilir İş İstasyonunda ATI Farkı

ATI FirePro M7740 grafik işlemcisine sahip olan Dell Precision M6400 adlı çözüm, ilk bakışta normal bir diz üstü sistemi. Dijital içerik yaratıcılar, CAD ve mühendisler göz önünde tutularak tasarlanan Dell Precision M6400, hızlı ve gerçek zamanlı grafik dönüştürme ve canlı renklendirme uygulamaları sayesinde tam teşekküllü bir mobil iş istasyonu olma özelliği ile kendisini farklılaştırıyor. M6400 büyük model tasarım işlerinde kendisini öne çıkarıyor ve profesyonellere çoğul görevlerde mükemmel bir performans sunuyor.

 

Dell Precision M6400, tasarım profesyonellerine ATI FirePro grafik hızlandırıcısını sunuyor. Bunun anlamı, yüksek performans ve güvenilirlik.

 

Dell Precision M6400, ATI FirePro M7740’nin güçlü grafik işlemcisini ve 1 GB belleğini kullanarak, yazılım uygulamalarını hızlandırıp üretkenliği arttırıyor. Bu ürün aynı zamanda, profesyonellere onaylı sürücüler ve profesyonel ATI donanımını kullanmanın getirdiği güvenilirlik ve rahatlığı da sunuyor.

Dell, AMD ile güç birliği sonucunda masaüstü iş istasyonu sınıfında performans sağlayan bir taşınabilir platform oluşturmayı ve müşterilerine daha geniş seçenekler sunmayı başardı.

:: Böyle bir ürüne sahip olmak ister miydiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Taşınabilir İş İstasyonunda ATI Farkı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Taşınabilir İş İstasyonunda ATI Farkı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Taşınabilir İş İstasyonunda ATI Farkı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "