Okunma

Tatil Sezonuna Korsan Darbesi


17 Kasım 2008 Pazartesi 16:00
Tatil Sezonuna Korsan Darbesi

Teknoloji tutkunlarına tatil sezonunu zehir edecek haber, bu sefer açık denizin buz gibi sularından geliyor. Tüfekli, roketli korsanlar Afrikalı korsanlar, uluslararası deniz taşımacılığında günden güne artan bir tehlike halini aldı. Süveyş Kanalı‘nı mekan tutan korsanlar, Avrupa, Orta Doğu ve Asya ile Amerika arasındaki petrol, gaz ve elektronik cihazların ulaşımına mani oluyor. Denizaşırı ithal edilen tüm ürünlerde yıl sonu sezonunda fiyat artışına neden olması beklenen korsanlarla ilgili konuşan Transport Workers’ Federation yetkilisi Sam Dawson, “Korsanlarla ilgili yapılan tüm haberlere rağmen, durumun vehameti ancak Batı’daki müşterilen Noel için Nintendo alamadığında anlaşılacak.” açıklamasını yaptı.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tatil Sezonuna Korsan Darbesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tatil Sezonuna Korsan Darbesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tatil Sezonuna Korsan Darbesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "