Tavsiye edilen mobil uygulamalar ve oyunlar


22 Ocak 2020 Çarşamba 21:15

Quick App – Android

Mobil dünyadaki varlığımızı her geçen gün artırıyoruz. Bu da birçok mobil uygulama anlamına geliyor. Durum böyle olunca mobil uygulamalar arasında geçiş yapmak da kimi zaman zor olabiliyor. İşte Quick App de tam bu iş için geliştirilmiş bir uygulama. Mobil uygulamalar arası geçişi kolaylaştıran uygulama, zaman kaybını da engellemiş oluyor. Uygulamanın ne yazık ki yalnızca Android sürümü mevcut.

Quick App – Android Sürümü
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tavsiye edilen mobil uygulamalar ve oyunlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tavsiye edilen mobil uygulamalar ve oyunlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tavsiye edilen mobil uygulamalar ve oyunlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "