Tavsiye edilen mobil uygulamalar ve oyunlar


22 Ocak 2020 Çarşamba 21:15

Osman Gazi – iOSAndroid

Başta da söylediğimiz gibi listemizde hem oyunlar hem de uygulamalar var. Osman Gazi de sizi geçmiş tarihe götürecek bir oyun. Büyük bir devlet adamı, lider ve savaşçı olan Osman Gazi’nin hikayesine tanıklık ettiğiniz oyunda Osman Gazi ile bir devlet kurmak için savaşıyor ve onu yönetiyorsunuz. Sürükleyici oyunun hem iOS hem de Android sürümü bulunuyor.

Osman Gazi – iOS Sürümü
Osman Gazi – Android Sürümü
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tavsiye edilen mobil uygulamalar ve oyunlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tavsiye edilen mobil uygulamalar ve oyunlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tavsiye edilen mobil uygulamalar ve oyunlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "