TCL CES 2019 planını açıkladı!


06 Ocak 2019 Pazar 15:00
TCL CES 2019 planını açıkladı!

CES 2019 şimdiden gelen açıklamalarla heyecanlandırmaya başladı. Çin merkezli teknoloji kuruluşu TCL CES 2019 için yeni bir Alcatel akıllı telefon ve yeni ekran teknolojilerini açıklayacağını duyurdu!

TCL CES 2019 planı heyecanlandırdı!

TCL, CES 2019’da duyuracağı yeni Alcatel’in özellikleri konusunda ayrıntılı bilgi vermedi. Ancak gelen sızıntılara göre cihazın su damlası çentiği ile sunulması bekleniyor, bununla birlikte arka tarafta üçlü kamera kurulumu ile gelmesi muhtemel. TCL tanıtacağı yeni Alcatel’in uygun fiyatıyla da akıllı telefon piyasasını sarsmayı hedefliyor.

Şirket yeni telefonun dışında, uçtan uca sensör teknolojisi ile üretilmiş ve sonsuz ekran olarak adlandırdığımız yeni akıllı telefon ekran panelleri ve TV için yapılmış ekran panellerini açıklayacağını da bildirdi. Burada ekran içi ahize veya kamera gibi bazı sürprizler de bekleniyor.

TCL CES 2019 planını açıkladı! SDN-2

Bu ekranlar, Çin’de oldukça popüler olan TCL markalı TV’lerin üretimi için kullanılacak. TCL’nin yan kuruluşlarından biri olan China Star Optoelectronics Technology (CSOT) tarafından tasarlanıp üretilecektir. Ayrıca belirtmek gerekirse, Samsung Display’in de bu şirkette payı var.

Maalesef bu yıl, TCL’den yeni bir BlackBerry telefon görmeyeceğiz, ancak ABD’de ve dünyanın diğer bölgelerinde taşıyıcılarla yeni ortaklıklar kurarak BlackBerry için farklı planlar içine girdiklerini belirttiler.

Peki, sizin CES 2019’a dair tahminleriniz nelerdir?
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Leand
Leand
2 yıl önce

Artık şu cihazlara düzgün bir işlemci koysun.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
2 yıl önce

Tcl tvler estetikten niye bu kadar yoksun? Oysaki global satışları çok yüksek görünüyor. Anlaşılan bu satışların büyük bir kısmı bilindik markaları lisanlayarak elde edildi.

" TCL CES 2019 planını açıkladı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TCL CES 2019 planını açıkladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TCL CES 2019 planını açıkladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2