Okunma

Team Fortress 2 Rekabetçi Maçlara Kavuşuyor


20 Şubat 2016 Cumartesi 15:00
Team Fortress 2 Rekabetçi Maçlara Kavuşuyor

Yıllardır konuşulan rekabetçi oyunlar Team Fortress 2’de yerini almaya hazırlanıyor. Valve, rekabetçi oyunlara hazırlık için testlere başlayacak.

Team Fortress 2’de yıllardır oyun bilginiz fark etmeksizin istediğiniz sunucuda oyun oynayabiliyordunuz. Tecrübeli oyuncuların acemi oyuncularla eşleştiği sistemde haksız rekabet bir hayli fazla oluyordu.

Tecrübeli oyuncular yıllarca daha zorlu rakiplerle oyun oynamak istediğini dile getirdi ve Valve’den cevap geçte olsa geldi. Valve, rekabetçi maçların testlerini öncelikle küçük bir grup oyuncu üzerinde deneyip daha sonra sayıyı arttıracağını dile getirdi.

16-02/19/team-fortress-2-1455916078.jpg

Eğer teste katılmak istiyor ve kendinize güveniyorsanız Steam üzerinden Team Fortress 2 Competitive Beta grubuna katılmalısınız. Gruba katılanlara dağıtılacak olan Competitive Matchmaking Beta Pass teste girmenize olanak sağlayacak.

Teste katılmanız için gereken şartlar ise 3 Haziran 2011’den önce oyunu kütüphanenize eklemiş olmak ve premium hesap olarak da geçen Mann. Co. Store. sahibi olmak, Steam Guard Mobile  Authenticator’ı aktif etmek ve son olarak Steam hesabınıza telefon numaranızı eklemek.

::Rekabetçi maçlar için teste katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarFatih Koç

Bilgisayar Mühendisliği okuyan Fatih, bir yandan da teknoloji, oyun ve sinema sektörüyle ilgileniyor. İnternet ile tanıştığı günden beri MMO oynuyor ve oyun yapımcısı olma yolunda ilerliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Team Fortress 2 Rekabetçi Maçlara Kavuşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Team Fortress 2 Rekabetçi Maçlara Kavuşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Team Fortress 2 Rekabetçi Maçlara Kavuşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "