Okunma

Team Tek Yeni Nesil Ram’lerini Tanıttı


11 Mart 2010 Perşembe 13:34
Team Tek Yeni Nesil Ram’lerini Tanıttı

Team Group bir süre önce düzenlediği toplantıyla yeni RAM türlerini tanıttı.  Firmanın yeni serisinde 4GB DDR3 gücünde bellek bulunuyor.

1.5V Ultra düşük çalışma gerilimi bulunan bellekler hem yeni nesil, hem de eski nesil tüm Intel ve AMD işlemciler ile uyumlu olarak çalışıyor.

Team Elite serisi anakartların maksimum kapasitesine ulaşmak için tasarlanmış. 4Gb tek modül bellekler kullanarak 4 bellek slotunda 16GB, 6 bellek slotlu anakartlarda ise 24GB bellek kapasitelerine erişmek mümkün oluyor.

Anakartlar üzerinde test edilerek geliştiridli

Yeni nesil Intel işlemcilerin dahili bellek kontrolcülerinin bulunaması bu RAM‘lerin daha yüksek performansla çalışmasına neden olacak.  

Team Elite Serisi DDR3 1066 MHz bellekler Intel Core i3, Core i5 ve Core i7 sistemler ve tüm DDR3 destekli AM3 AMD işlemciler ile yüksek uyumluluk  sunacak. Firma ürünlerini tasarlarken,  piyasadaki birçok anakart üzerinde test etti. 

Firma ürünlerinin, Intel P35, P43, P45, X38, X48 ve üzeri çipsetlerle test edilerek Intel sistemlerle sorunsuz çalıştığını açıkladı.

:: Yüksek performanslı RAM’ler ilginizi çekiyor mu? Bu tarz ürünler kullanmak ister misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Team Tek Yeni Nesil Ram’lerini Tanıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Team Tek Yeni Nesil Ram’lerini Tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Team Tek Yeni Nesil Ram’lerini Tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "