TEB Girişim Evi ve EticaretSEM’den Eğitim Seferberliği


21 Ekim 2014 Salı 10:17
TEB Girişim Evi ve EticaretSEM’den Eğitim Seferberliği

Türk Ekonomi Bankası (TEB), e-ticaret sektörünün önde gelen eğitim firmalarından EticaretSEM ile işbirliği yapıyor. KOBİ’lere sunduğu finansal desteğin yanında eğitim ve danışmanlık hizmeti de sunan TEB, EticaretSEM işbirliğiyle ticaretlerini elektronik ortama taşımak isteyen ve dijitalde markalaşmak isteyen KOBİ ve girişimcilere özel eğitim düzenliyor.

E-ticaret alanında faaliyet gösteren firmalara katkıda bulunmak ve e-ticaretin yurt çapında bilinirliğini artırmak amacıyla eğitim faaliyetleri düzenleyen öncü kurumlardan EticaretSEM ile yapılan işbirliği kapsamında TEB Girişim Evi, her hafta Perşembe günü İstanbul’da düzenlenen eğitimlere ev sahipliği yapacak. Anadolu’daki KOBİ ve girişimciler için de 15 günde bir 16 şehre yayılan e-ticaret konferanslar gerçekleştirilecek.

16 ilde konferans

E-ticaret sektöründe iş kurmak isteyenlere yönelik ilk kez bu denli geniş çapta düzenlenen eğitimlerde e-ticaret alanında Türkiye’de marka olmuş PayPal ve gittigidiyor.com gibi firmaların üst düzey yöneticileri ve girişimcilik dünyasının önde gelen melek yatırımcıları ve ağları da girişimcilere bizzat yol gösterecek.

Son yıllarda girişimcilere verdiği destekle öne çıkan melek yatırımcılardan Hasan Aslanoba ve ünlü melek yatırım ağı Endavour Türkiye de eğitim verecek kişi ve kurumlar arasında. Eskişehir’den Gaziantep’e, Mersin’den Trabzon’a 16 ilde düzenlenecek konferanslarda ise TEB Girişim Evi Danışmanları konuşmacı olarak yer alacak.

İlk eğitim 23 Ekim’de

İstanbul’daki eğitim maratonu 23 Ekim’de TEB Girişim Evi’nde başlayacak. Eğitimler 4 haftalık periyotlar halinde tekrar edilecek. Eğitime katılan girişimciler 4 haftalık eğitim programının sonunda mezun olarak sertifikalarını almaya hak kazanacak. Anadolu’daki ilk konferans ise 4 Kasım’da Ankara’dan start alacak.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TEB Girişim Evi ve EticaretSEM’den Eğitim Seferberliği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TEB Girişim Evi ve EticaretSEM’den Eğitim Seferberliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TEB Girişim Evi ve EticaretSEM’den Eğitim Seferberliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  2. 2 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
  3. 3 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  4. 4 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  5. 5 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  6. 6 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  7. 7 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  8. 8 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?
  9. 9 Mobilden banka hesabı nasıl açılır? Mobilden banka hesabı nasıl açılır?
  10. 10 SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası