Okunma

Tek Dokunuşla İzle Düzenle ve Paylaş


14 Eylül 2009 Pazartesi 07:47
Tek Dokunuşla İzle Düzenle ve Paylaş

SD/SDHC üzerine kayıt yapan ve dahili hafızası bulunmayan SMX-C10, “Oynat-düzenle-paylaş” özelliği kolay bir kullanım ve bağlantı sağlamak üzere, mobil kullanıcıların ceplerinde taşıyabilecekleri şekilde tasarlandı.

Samsung SMX-C10, ayrıca kendini diğerlerinden ayıran “Aktif Objektif Açısı” özelliğiyle de hareket halinde bile kullanıcılarına hem konfor hem de daha rahat bir çekim olanağı sunuyor. H.264 sıkıştırma tekniği ile kayıt yapan C10, 32GB’lık hafıza kartı üzerine 12 saate kadar çekim yapabiliyor. USB kablosuyla ve AC adaptörü sayesinde SMX-C10 video kamera, hem seyahatte hem de evde hızlı şarj olanağı sağlıyor.

156 gram ağırlığında ve üç renk seçeneği sunan SMX-C10 11 farklı dijital efekt ile video çekerken eğlenmenizi de garanti ediyor.

 

SMX-C10’un bir diğer ilginç ve çekici özelliği ise ‘Time Lapse‘. Bu özellikle kullanıcılarına kayıt yaparken uzun zaman diliminde gelişen olayları belli süre aralıklarıyla kayda alarak, olayların kısa süre içinde geliştiği izlenimi verilebiliyor. Böylece bir çiçeğin açması, gündoğumu veya günbatımı gibi doğa olayları görüntülenerek, farklı deneyimlere ulaşabilme olanağı sunuyor. “Hyper Image Stabilization” görüntü sabitleme sistemine sahip olan SMX-C10 sarsıntılardan kaynaklanan herhangi bir olumsuz etkiyi en aza indirgiyor.

Samsung SMX-C10’ların içinde her tür PC’de kullanabilmeyi sağlayan Intelli-Studio yazılımı sayesinde her anınızı istediğiniz yerde paylaşabiyorsunuz. Sadece yapmanız gereken, kamerayı bilgisayarınızın USB girişine bağlamak, paylaşmak istediğiniz dosyayı seçmek ve iç kısmındaki One Touch düğmesine basmak.

:: Video kameralarda hangi markayı tercih edersiniz?

 

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tek Dokunuşla İzle Düzenle ve Paylaş konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tek Dokunuşla İzle Düzenle ve Paylaş ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tek Dokunuşla İzle Düzenle ve Paylaş ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "