Okunma

Tek kamera ile portre çekilir mi? – GM 8 kamera özellikleri


24 Şubat 2018 Cumartesi 22:12
Tek kamera ile portre çekilir mi? – GM 8 kamera özellikleri

Kısa bir süre önce incelemesini yayınladığımız General Mobile GM 8’in ön ve arka tarafında bulunan kameraları, birer tane olmasına rağmen portre fotoğraflar çekebiliyor. Peki GM 8’in kamera özellikleri nasıl? Tek kamera ile portre çekilir mi? Cevabı videomuzda!

Tek kamera ile portre çekilir mi? – GM 8 kamera özellikleri

General Mobile GM 8, arka tarafında f/2.0 diyafram açıklığına sahip 13 Megapiksel çözünürlüklü bir kameraya sahip. Telefonun ön tarafında ise LED flaşlı ve f/2.2 diyafram açıklığı sunan 13 Megapiksel kamera yer alıyor. Her iki kamera da, yazılımsal çözümler sayesinde, son dönemin en popüler fotoğraf tekniklerinden biri olan portre modunu destekliyor.

Bu videomuzda ise GM 8’in sunduğu kamera özelliklerine ve tek kamera ile yazılımsal olarak sunulan portre moduna yakından baktık. General Mobile GM 8 incelemesini kaçıranlar da aşağıdaki linkten incelemeyi izleyebilir.

:: Portre fotoğraflar çekiyor musunuz?
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN'de yer alacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim