Tek şanslık suikast görevleri Hitman 3’e geliyor


11 Nisan 2021 Pazar 10:03
ABONE OL
Tek şanslık suikast görevleri Hitman 3’e geliyor

IO Interactive‘in tanınmış Elusive Target görevleri nihayet Hitman 3 için yayınlandı. Oyunun ilk tek şanslık görevi The Collector, 19 Nisan’a kadar oyunseverler tarafından oynanabilir.

Daha önceki Elusive Target görevlerinlerinde olduğu gibi, takıntılı ve cani sanat küratörüne suikast yapmak için sadece bir şansınız var. Eğer görev başarılı olmazsa, küratörle bir daha sonsuza kadar karşılaşamazsınız.

Zor hedefler seriye geri döndü

Elusive Target görevlerine girmeden önce bol miktarda deneyim kazanmanız ve riski taktikleri denemeniz tavsiye ediliyor.

Görevlerde ikinci bir hedef olan Politikacı hakkında bilgiler 23 Nisan ile 3 Mayıs tarihleri arasında açıklanacak. Ayrıca Ücretsiz Başlangıç Paketinin bir parçası olduğundan, bu görevi tam oyuna yatırım yapmadan oynama seçeneğine sahip olacağınızı belirtelim.

IO Interactive, geri bildirimlere yanıt olarak Hitman 3 için Elusive Target formülünde ince ayarlar vaat etmişti. Ancak temel öncül ve zaman sınırlamasının değişmediği belirtiliyor. Bunun Hitman serisi için popüler ve önemli bir mekanik olduğunu belirtiliyor.

Tek şanslık suikast görevlerinin oyunculara temel görevleri bitirdikten sonra yeni bir heyecan seviyesi sunacağı ön görülüyor. Bol gerilim ve aksiyon dolu görevler, oyuncuların Hitman 3 serisini yeniden deneyimlemesi için iyi bir seçenek.

Hitman 3 serisine gelen tek şanslık suikast görevleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Daha önceki serilerde bu görevleri oynadınız mı? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.
yazarHasan Karaüzüm

1999 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi’nde öğrenci. İlgi alanı olan bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor. SDN aracılığıyla tecrübesini paylaşmayı seviyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Tek şanslık suikast görevleri Hitman 3’e geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tek şanslık suikast görevleri Hitman 3’e geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tek şanslık suikast görevleri Hitman 3’e geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  2. 2 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  3. 3 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?
  4. 4 SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video! SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video!
  5. 5 Telefon ile sahte para testi yaptık! Microcase inceleme Telefon ile sahte para testi yaptık! Microcase inceleme
  6. 6 Apple Watch almak için 5 sebep! Apple Watch almak için 5 sebep!
  7. 7 Bayram harçlıkları ile alınabilecek teknolojik ürünler Bayram harçlıkları ile alınabilecek teknolojik ürünler
  8. 8 ShiftDelete.Net San Francisco ofisini ziyaret ettik ShiftDelete.Net San Francisco ofisini ziyaret ettik
  9. 9 Philips TAT2205 TWS kablosuz kulaklık inceleme! Philips TAT2205 TWS kablosuz kulaklık inceleme!
  10. 10 Redmi Note 9 vs Note 10 kamera karşılaştırması Redmi Note 9 vs Note 10 kamera karşılaştırması