Okunma

Yeni Oyun Videoları


24 Nisan 2009 Cuma 16:16
Yeni Oyun Videoları

Oyun yapımcıları, çalışmalarının son hallerini gösteren videoları yağmur gibi yağdırırken, biz de birbirinden eğlenceli, nefes kesen bu görüntüleri sizlerle paylaşmayı sürdürüyoruz. Bu sefer video galerimizde Tekken 6’dan X-Men Origins’e, Damnation’dan Ghostbusters’a kadar her telden oyunu bulmanız mümkün.

Zombie Wranglers

Xbox Live Arcade üzerinden, sadece Xbox 360 oyuncularına özel olarak sunulacak olan Zombie Wranglers, cell-shader tarzı grafikleri ve mizahi anlatımıyla konsol başında kahkaha tufanı estirecek.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11210/t_zombiewranglers_tr.flv#

Damnation

Vahşi Batı ve alternatif bir evrendeki ilginç teknolojilerin bir arada sunulduğu Damnation’un bu videosu, “steampunk” terimi ile henüz tanışmamış olanların kelime dağarcığını genişletiyor:

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/6381/t_damnation_steampunk1.flv#

Ghostbusters: The Video Game

16 Haziran’da çıkacak olan oyunun açılış videosunu aylar önceden görmek ister misiniz? Müzede işler karışınca kim aranır? Tabii ki Hayalet Avcıları!

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/4142/t_ghostbusters_excl_opening_cm_48v1.flv#

X-Men Origins: Wolverine

Logan’ın geçmişine ışık tutacak olan X-Men Origins: Wolverine için hazırlanan bu eğlenceli videoda, yapım ekibinin türlü muziplikleri de ilgi çekiyor:

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/10691/t_xmow_bts_beyondjustorigins.flv#

Tekken 6

Efsane serinin son oyunu da, 3 boyutlu dövüş oyunlarında çıtayı bir kez daha yükseltecek gibi görünüyor. İşte Tekken 6 için yayınlanan yeni video:

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/1673/t_tekken6_msspringcon09_jp.flv#

:: Siz de ilginizi çeken oyunları forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Oyun Videoları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Oyun Videoları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Oyun Videoları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "