Okunma

Teknoloji Marketlerin Yeni Sınavı


07 Haziran 2011 Salı 13:30
Teknoloji Marketlerin Yeni Sınavı

Elektronik eşyalara ve teknolojiye olan ilgi ülkemizde her geçen gün artıyor. Bu artışta en büyük payı, internet erişiminin artık eskiye göre çok daha kolay olmasına verebiliriz.

İnsanlar ürünler hakkında bilgilere çok rahat bir şekilde ulaşabiliyor, teknoloji dünyasına dair en son haberleri kısa sürede alabiliyorlar.

Elbette sadece bilgiye değil, ürünlerin kendisine de ulaşmak önemli. Burada da her geçen gün aralarına yenileri eklenen teknoloji marketler devreye giriyor.

Ülkemizdeki teknoloji marketleri böyle boş bulmak neredeyse imkansız

Rekabetin Faydası

Dünyanın önde gelen teknoloji marketi zincirlerinin ülkemizde çok sayıda şube açması, halkımızın bu tip ürünlere çok daha rahat bir şekilde sahip olmasını sağladı. Marketler arasındaki rekabet de biz son kullanıcılara ucuzluk ve ürün çeşitliliği olarak yansıdı ve yansımaya devam ediyor.

Teknoloji marketler arasındaki bu rekabetin ne düzeyde olduğunu ilk elden sizlere göstermek için yine İstanbul’un dört bir köşesine dağılıp, elimizdeki ürün listesinin fiyatlarını bir araya getirdik. Bimeks yetkilileri bu karşılaştırmada yer almak istemediklerini belirttikleri için listemizde yer almadı.

Önemli not:

Bu yazı ShiftDelete.Net tarafından okuyucuları bilgilendirmek maksadıyla hazırlanmıştır, herhangi bir ticari amacı yoktur. Alışveriş öncesi ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden ya da kendisinden alınmalıdır.

ShiftDelete.Net’te verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı ShiftDelete.Net sorumlu tutulamaz.

Electro World

Media Markt

Saturn

Teknosa

Vatan Bilgisayar

Electro World

Gold

Media Markt

Saturn

Teknosa

Vatan Bilgisayar

Electro World

Gold

Saturn

Teknosa

Electro World

Gold

Teknosa

Vatan Bilgisayar

Saturn

Teknosa

Electro World

:: Yaşadığınız yere yakın olan kaç tane teknoloji market var?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 yorum - “Teknoloji Marketlerin Yeni Sınavı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  exa yok ! en ucuz exa !

 2. SDN Okuru dedi ki:

  ben çok fazla fiat karşılartıması yapan biri olarak vatan çoğu üründe en uygun fiat veriyor özellikle % indirime girdiğinde

 3. SDN Okuru dedi ki:

  saturn yeni bir firma olmasına rahmen çok uygun kampanyaları var

 4. SDN Okuru dedi ki:

  electro world kesinlikle birçok önemli üründe diğerlerinden çok daha ucuzdur. Özel kampanyaları kaçırmamak lazım mm ve ew gerçekten çok uygun fiyatlar çıkarıyor bazen.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar fiyat arama motoru akakce ve cimri de alacağınız ürünü araştırın hangi sitenin ne kadar kazıkladığını çok daha iyi öğrenirsiniz.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Daha iyi bir ürün karşılaştırması yapılabilirdi. Tek ürüne bakılarak karar verilmez. en az 15 ürünü tablo halinde karşılaştırmalısınız.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  bimeks neden yok? (Editör: Kendileri mail ile bu tür bir karşılaştırmada yer almak istemediklerini belirttiler)

 8. SDN Okuru dedi ki:

  bimeks neden yok?

 9. SDN Okuru dedi ki:

  pek fazla alınası ürünler değil bilgisayar filan olsaydı bence daha iyi olurdu 🙂

 10. SDN Okuru dedi ki:

  electro vord tam bir hayal kırıklığı diğerlerini her üründe solluyor fiyat bakımından en iyisi gold galiba.

 11. Karargaht dedi ki:

  Hepsi, hepsini geçebiliyor, ürüne göre değişiyor. Büyük ürünler genelde aynı fiyat, standart. Daha küçük şeylerde çok fark edebiliyor. Unutmayın bunlar mağaza fiyatı. Hepsinin sitesinde daha ucuza bulabilirsiniz.

 12. SDN Okuru dedi ki:

  en sonda da bi tablo olsaydı iyi olurdu

 13. mylife.eg dedi ki:

  İzmir desek bnm yere Vatan Computer , Teknosa, mediamarkt, bestbuy,bimeks yakın.

 14. shiftdelete.net dedi ki:

  [URL=”http://shiftdelete.net/teknoloji-marketlerin-yeni-sinavi-29959.html”][B]Teknoloji Marketlerin Yeni Sınavı[/B]

  [/URL]
  Alışveriş listemizi yaptık ve İstanbul’un dört bir köşesindeki teknoloji marketleri yine sizin için dolaştık. Bakalım bu sefer hangi ürün, hangi markette daha ucuz.

" Teknoloji Marketlerin Yeni Sınavı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknoloji Marketlerin Yeni Sınavı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknoloji Marketlerin Yeni Sınavı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "