Okunma

Teknoloji Meleklerini Arıyor


17 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
Teknoloji Meleklerini Arıyor

Teknoloji Melekleri Projesi, İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu işbirliği ile İstanbul Ticaret Üniversitesi ortaklığında, İstanbul Kalkınma Ajansı‘nın destekleriyle gerçekleştiriliyor.

Proje sayesinde 18 ile 25 yaş arasında, ilk etapta en az lise mezunu 90 genç kadının, ‘Teknoloji Uzmanı’ olarak başladıkları kariyer yolculuklarına ‘girişimci’ olarak devam etmeleri hedefleniyor.

Eğitimi başarıyla tamamlayan gençler, ‘Teknoloji Uzmanı’ sertifikasına, iş fikri olan girişimci adayların KOSGEB Yeni Girişimci Desteği’ne başvurmaya ve genç girişimciler arasından belirlenecek iki kişi ABD’deki Silikon Vadisi’ne gitmeye hak kazanacak.

Proje ile alakalı sorularımızı İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar ve TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hatice Güner Kal‘a yönelttik.
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Teknoloji Meleklerini Arıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    siz aklınızı yaşa takarsanız istediğiniz sonucu alamazsınız.25 yaşında kızlar öğrenci …bu olayın sürdürülebilirliliğini sağlamak için yaş 15. 30.40 olmalı.derim ….

" Teknoloji Meleklerini Arıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknoloji Meleklerini Arıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknoloji Meleklerini Arıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "