Okunma

Teknoloji Ödülleri Sahiplerini Buldu


14 Temmuz 2009 Salı 10:07
Teknoloji Ödülleri Sahiplerini Buldu

Her yıl geleneksel olarak TUSİAD, TÜBİTAK ve TTGV tarafından düzenlenen ve her yıl 41 projenin başvurduğu, 26 finalistin yer aldığı Teknoloji ödülleri; “mikro“, “küçük“, “orta” ve “büyük ya da bağlı” olmak üzere 4 ana kategoride sahiplerini buldur. LOGO, Unity on Demand ürünü ile “Yenilikçi Teknoloji Ürünü” ödülüne layık görüldü.

LOGO’nun ödüle layık görüldüğü “Unity on Demand” ürünü, büyük kuruluşlardan küçük işletmelere kadar ölçeklenebilir, farklı kategorilerdeki firmaların bir eko sistemde çalışabileceği bir ERP yazılımı.

 

Unity on Demand’ın klasik ve yaygın olarak kullanılan ERP ürünlerine göre en önemli avantajı, mevcut yatırımın korunmasını ve en etkin şekilde kullanılmasını sağlamak.

 

Unity on Demand, çok katmanlı ve servis odaklı mimarisi, çoklu platform desteği ve %100 Java dilinde geliştirilmiş. Kurumların BT kaynaklarını ve altyapılarını en etkin ve ölçeklenebilir şekilde kullanan bu yazılım, gelişen ihtiyaçları tek tip donanım, işletim sistemi ve uygulamaya bağlı kalmaksızın karşılıyor.
Süreç odaklı bir ERP platformu olan Unity on Demand çeşitli dil ve takvim sistemlerini destekleyebiliyor. Sistemlere entegre olabiliyor ve kendi uyarlama aracı LOGO Platform Tailor sayesinde işlevleri kolaylıkla uyarlayabiliyor.

:: LOGO’yu biliyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknoloji Ödülleri Sahiplerini Buldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknoloji Ödülleri Sahiplerini Buldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknoloji Ödülleri Sahiplerini Buldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "