Okunma

Teknoloji Perakendeyi Nasıl Etkiliyor?


16 Haziran 2014 Pazartesi 10:40
Teknoloji Perakendeyi Nasıl Etkiliyor?

Teknolojinin günlük hayatta dokunup değiştirmediği bir şey kaldı mı? Aslında bu sorunun cevabı kısaca hayır. Bu durumu zaten yaşayarak görüyoruz. Ancak burada belki de sorulması gereken soru bu değişimin nasıl gerçekleştiği?

Microsoft ve Inveon’un birlikte düzenlediği Teknolojide Perakende Zirvesi etkinliğinde bu soruyu bu işin uzmanlarından birisi olan Inveon şirketinin kurucusu ve CEO‘su Yomi Kastro‘ya sorduk.


Bu videoyu YouTube kanalımızda Full HD izleyebilirsiniz

:: Siz bu değişimi nasıl görüyorsunuz?

 
yazarAhmet Usta

Oyun dergilerinde köşe yazarak medya dünyasına adım attı. Sonrasında yıllar çabuk gelip geçti. Şimdi ShiftDelete.Net bünyesinde yeni dönemi kurgulayan çekirdek ekipte. Soon, Very Soon (arka planda Hans Zimmer çalıyor öyle hayal edin.)
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknoloji Perakendeyi Nasıl Etkiliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknoloji Perakendeyi Nasıl Etkiliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknoloji Perakendeyi Nasıl Etkiliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "