Okunma

Teknolojide Bir Numara: İsveç


11 Şubat 2010 Perşembe 11:46
Teknolojide Bir Numara: İsveç

50 ülkede binlerce insanın katılımıyla yapılan bir araştırmada İsveç teknolojinin nimetlerinden en fazla yararlanmayı bilen ülke oldu. Araştırmadaki sıralamanın belirlenmesinde ülkelerin sahip olduğu ortalama internet hızı, cep telefonu ve bilgisayar kullanımı etkili oldu. Buna göre İsveç bir numara olurken bu ülkeyi sırasıyla takip eden ülkeler Amerika, Norveç, Danimarka, Hollanda, Finlandiya, Avustralya, İngiltere, Kanada ve Japonya oldu. İsveç’İn bir numara olmasındaki temel sebep olarak ise ekonomik yönden rahat olmaları söyleniyor.


Teknoloji, hızını hiç azaltmadan gelişmeye devam ediyor.

:: Sizce bu listede ülkemizi görebileceğimiz günler ne kadar uzaklıkta?
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknolojide Bir Numara: İsveç konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknolojide Bir Numara: İsveç ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknolojide Bir Numara: İsveç ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "