Okunma

Teknolojide Türkiye’yi Bekleyen Tehlikeler


02 Mart 2011 Çarşamba 12:00
Teknolojide Türkiye’yi Bekleyen Tehlikeler

CeBIT 2011 Hannover‘den en güncel haberleri aktarmaya devam ediyoruz. Yeni ürün ve servislerin tanıtılmasının yanı sıra,çok önemli toplantılara da ev sahipliği yapan etkinlikte, BTK Başkanı Tatyfun Acarer de vardı.

2011 Partner Ülke İşbirliği Anlaşması‘na imza atarak ülkemiz adına önemli bir görev üstlenen TÜBİSAD‘ın düzenlediği toplantıya BITKOM Başkanı Prof. August-Wilhelm Scheer, Almanya Ekonomi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Hans-Joachim Otto, TÜBİSAD Başkanı Turgut Gürsöy ve BTK Başkanı Tayfun Acarer katıldı.

Özel Video

Tayfun Acarer, Türkiye‘nin sahip olduğu imkanlarla beraber diğer ülkelere karşı olan üstünlüklerinin yanı sıra, beklenen riskleri de açıkladı.

Tüm Otoriteler Bu Görüşü Savunuyor!

Altyapı konusunda bizi bekleyen tehlikeleri, BTK Başkanı Tayfun Acarer‘in yanı sıra, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Turkcell CEO’su Süreyya Ciliv de etkinlik çerçevesinde yaptıkları konuşmalarda dile getirdiler.

:: Bizi bekleyen riskler hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknolojide Türkiye’yi Bekleyen Tehlikeler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknolojide Türkiye’yi Bekleyen Tehlikeler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknolojide Türkiye’yi Bekleyen Tehlikeler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "