Okunma

Teknolojik traktörler Konya Fuarı’nda


28 Mart 2017 Salı 18:30
Teknolojik traktörler Konya Fuarı’nda

Massey Ferguson’un traktör grubundan 58 BG gücündeki MF 2625 Standart, F ve GE versiyonları ile 100-130 BG segmentine yeni katılan Global MF 5700 serisi, 120-200 BG segmentinden MF 6700 S serisi traktörler ilk kez çiftçiler ile fuarda buluştu.

Tarımda teknolojinin rolü arttı

Tarımın, teknolojiyle kalkınmasında ve çiftçinin refah seviyesinin arttırılmasında önemli bir görev üstlendiğini söyleyen AGCO Pazarlama Müdürü Özlem Aşcı Fuse Teknolojileri stratejisi, çiftlik operasyonlarını daha verimli kılmaya yarayan hassas tarıma olanak sağlayıp, kablosuz bağlantı ile arıza tespit hizmetleri yoluyla genel çiftlik işlerini iyileştirirken arıza süresini de en aza indiriyor” dedi.

17-03/28/mf-konya-fuari3.jpg 

En yüksek manevra kabiliyetine sahip 200 hp traktör

Massey Ferguson Paris’teki SIMA Fuarında, orta-güç segment traktör kategorisinde MF 6718 S ile 2017 Yılın Traktörü Ödülü kazandı.

MF 6718 S‘nin olağanüstü güç-ağırlık oranının anlamı özellikle nakliye işleri için uygun olduğudur. Boyutuna göre taşıdığı yük düşünülünce, yolda çok güçlü bir performans sergiliyor.

Yeni dayanıklı orta hizmet tipi MF 2625 model traktör

Dayanıklılığı, kolay manevra kabiliyeti ile birleştiren, 3 silindirli, 57 HP MF2625, çift veya tek çekişli olarak sipariş edilebilecek. Massey Ferguson’lar da kullanılan, güvenilir, yakıt ekonomisi ve  performans göstererek kendini kanıtlamış bileşenlerin kullanıldığı traktör, 12X4  şanzıman ve yandan vitesi ile kısmi senkronize şanzıman kullanılması sebebiyle kullanım kolaylığı sunmaktadır.

:: Teknolojinin tarıma katkısı olacağını düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknolojik traktörler Konya Fuarı’nda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknolojik traktörler Konya Fuarı’nda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknolojik traktörler Konya Fuarı’nda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "