Okunma

Teknolojiye Yatırım, Kaybettirmiyor!


20 Ekim 2015 Salı 14:40
Teknolojiye Yatırım, Kaybettirmiyor!

Turkcell sponsorluğunda düzenlenen ve Türkiye’de girişimcilik, e-ticaret ve yeni pazarlama modellerinin konuşulduğu Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nda Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe ile samimi bir röportaj gerçekleştirdik.

Teknoloji, teknoloji ve yine teknoloji

Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, KOBİ’lerin gelişmek için mutlaka teknolojiden yararlanmaları gerektiğine dikkat çekti.

Menevşe, Türkiye’deki KOBİ’lerin büyük bir kısmının teknolojiden çekindiğinin altını çizerek, bu konuda gerekenlerin yapılacağını, ihtiyaç duyulursa KOBİ’lere teknoloji konusunda çeşitli eğitimlerin verilebileceğini ifade etti.

Teknolojinin sürekli geliştiğini ve KOBİ’lerin piyasadaki rekabette geri düşmemek için teknolojiyi yakından takip etmeleri gerektiğine değinen Menevşe, KOBİ’lerin olmazsa olmazını “Teknoloji, teknoloji ve yine teknoloji” diyerek yorumladı.

:: Yaptığınız işte teknolojiyi yeterince kullanıyor musunuz?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Teknolojiye Yatırım, Kaybettirmiyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Teknolojiyle kolaylaşıyor işler…

" Teknolojiye Yatırım, Kaybettirmiyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknolojiye Yatırım, Kaybettirmiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknolojiye Yatırım, Kaybettirmiyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "