Okunma

TeknoSA Bağlantılı Mağaza Ödülü Aldı


27 Kasım 2015 Cuma 22:10
TeknoSA Bağlantılı Mağaza Ödülü Aldı

Bilişim alanındaki en yenilikçi projelerle ilgili her yıl düzenlenen CIO Ödülleri 2015’te ‘Bağlantılı Mağaza’ projesi ile TeknoSA ödüle layık görüldü. Teknoloji perakendeciliğinde birçok ilke imza atan TeknoSA, ‘Bağlantılı Mağaza’ projesi ile 300’e yakın mağazası, 3 bin çalışanı ve 15 binden fazla ürününü birbirine bağladığı projesine geçtiğimiz aylarda start verirken, sistem sayesinde müşterilere özel, kesintisiz, daha kolay teknoloji alışverişi ve hizmet deneyimi sunuluyor.

Bilişim teknoloji kullanılarak kurumların karlılığını ve rekabet gücünü artıran, iş akışlarını optimize etmeyi başaran, büyümeye destek olan ve müşteri ilişkilerini iyileştiren projelerin ödüllendirildiği törende TeknoSA adına ödülü, TeknoSA Bilgi Sistemleri Direktörü Önder Kaplancık aldı.

Tüm mağazalar ve çalışanlar entegre hale geldi

Bağlantılı Mağaza projesi ile birlikte tüm TeknoSA mağazalarını tek bir mağaza entegrasyonuna kavuşturduklarını söyleyen TeknoSA Bilgi Sistemleri Direktörü Önder Kaplancık, “Bağlantılı Mağaza konsepti ile birlikte hem mağazalarımız, hem de çalışanlarımız birbiriyle entegre hale geldi. Çalışanlarımız, ellerinde bulunan tabletler aracılığıyla müşterilerimize ürünü seçme, filtreleme, karşılaştırma ve ürünün tamamlayıcı aksesuarlarındaki fırsatları görebilme, ürünün finansal opsiyonlarıyla tanışabilme imkanı sağlayabiliyor. Tüm mağaza çalışanlarının da birbiriyle etkileşim içinde olması sayesinde, müşteri nerede olursa olsun, hangi ürünü isterse istesin tüm TeknoSA mağazalarının hem bilgi hem de ürün zenginliğine kavuştu” diye konuştu.

:: TeknoSA’nın aldığı Bağlantılı Mağaza ödülü için ne düşünüyorsunuz?
yazarSedanur Alkan

Online topluluk yönetimi konusunda uzman olan ve kendini sosyal medya tarafında da geliştiren Seda, ShiftDelete.Net'teki çalışmasını devam ettiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “TeknoSA Bağlantılı Mağaza Ödülü Aldı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Soldaki adamı putin sandım

 2. SDN Okuru dedi ki:

  alsın adamlar hem stokta hem sağda solda ne var çok iyi biliyorlar.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Teknosa kadar kazik market yok

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Tc deki en kazık market sabah akşam reklam yapsanız bosh

" TeknoSA Bağlantılı Mağaza Ödülü Aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TeknoSA Bağlantılı Mağaza Ödülü Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TeknoSA Bağlantılı Mağaza Ödülü Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "