Okunma

TeknoSA’da BKM Express ile Öde 40 TL Kazan


27 Nisan 2016 Çarşamba 10:01
TeknoSA’da BKM Express ile Öde 40 TL Kazan

Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü için hazırlıklar şimdiden başladı.

TeknoSA ve BKM Express‘in Anneler Günü için düzenlediği kampanya ile annenize en güzel teknolojik hediyeyi alarak mutlu edebilir ve bu alışveriş sırasında 40 TL değerinde indirim kazanabilirsiniz.

Anneler Günü kampanyası; www.teknosa.com adresinden yapılan alışverişlerde geçerli. Elektrikli Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünleri kategorilerinde yer alan Philips markalı ürünlerde tek seferde yapacağınız 240 TL ve üzeri peşin alışverişleri BKM Express ile ödediğiniz zaman 40 TL indirim kazanıyorsunuz.

TeknoSA ile BKM Express kampanyasının katılım koşulları;

Kampanya 25.04.2016-08.05.2016 tarihleri arasında www.teknosa.com adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya, Teknosa’nın web sitesinde yer alan Elektrikli Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünleri kategorilerinde yer alan Philips markalı ürünlerde geçerlidir.

Bu kategoriler dışındaki Philips ürünleri yada bu kategorilerde olan farklı marka ürünler kampanyaya dahil değildir.

BKM Express ile tek seferde yapılan, 240 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde anında 40 TL indirim verilecektir.

Müşteri alışveriş sepetinde farklı markalara ait ürünler var ise kampanyadan yararlanabilmesi için sepetteki Philips ürünlerinin değerinin 240 TL olması gerekir.

Kampanyadan ilk 1.500 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.

BKM ve Teknosa , kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya hediye çeki satın alımları dahil değildir.

Kampanya Teknosa’nın mobil site ve uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

:: TeknoSA ile BKM Express kampanyasından yararlanacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TeknoSA’da BKM Express ile Öde 40 TL Kazan konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TeknoSA’da BKM Express ile Öde 40 TL Kazan ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TeknoSA’da BKM Express ile Öde 40 TL Kazan ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "