Okunma

Teknosa.com, Tasarımı ve İçeriği ile Yenilendi


14 Nisan 2014 Pazartesi 12:00
Teknosa.com, Tasarımı ve İçeriği ile Yenilendi

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün lideri TeknoSA, dijital kanallardaki yatırımlarını sürdürüyor. 77 ildeki 299 mağazası ve teknosa.com internet sitesiyle tüketicilerini tüm kanallarda son teknolojilerle buluşturan TeknoSA, online alışveriş sitesini yeniledi. Yenilenen tasarımıyla artık çok daha sade ve işlevsel olan, içeriği ve ürün çeşidiyle zenginleşen teknosa.com, tüketici dostu ara yüzüyle kullanıcılarına kesintisiz deneyim ve hizmet sunuyor.

Sorun cevaplayalım fonksiyonu

Teknosa.com’un yeni tasarımında; kullanıcılar, ürüne ait teknik özellikler içerisinde kaybolmuyor, aksine “Zaman Tüneli” yapısında tasarlanan ürün sayfasıyla aradıkları bilgilere kolayca ulaşabiliyorlar. Ürün karşılaştırmasını pratik hale getiren yeni tasarımda, kullanıcılar işin uzmanları tarafından hazırlanan ürün incelemelerini okuyabiliyor ve teknosa.com ekibine sorular sorabiliyorlar. Bunların yanı sıra, yaptıkları ürün yorumlarıyla da Turuncu Kart puanı kazanma fırsatı yakalıyorlar.

TeknoSA Pazarlama Direktörü Cem Işık, teknosa.com’daki yeniliklerle ilgili değerlendirmesinde “TeknoSA olarak, bu tasarım sürecinde kullanıcı deneyimini odağımıza koyduk. Yapacağımız tüm değişikliklere kullanıcılarımız karar verdi. Bu süreçte, TeknoSA mağazalarına gelen müşterilerin, satış danışmanlarının gözlemlerini; fokus grup, kullanılabilirlik testlerinin sonuçlarını ve sosyal medyadan toplanan tüm verileri analiz ettik. Tüketicilerin en öncelikli talebi bilgi edinmek. Bu anlamda mevcut içeriğimizi zenginleştirmenin yanı sıra teknolojiye dair tüm sorularına yanıt vermek için bir modül geliştirdik. Uzman ekibimiz görev başında gelen tüm soruları yanıtlıyor ve teknoloji konusunda rehberlik ediyor” dedi.

TeknoSA, teknosa.com’un yenilenen yüzüyle online teknoloji alışverişinde öncülüğünü sürdürmeyi ve tüketicilere ulaştığı her kanalda büyümeye devam etmeyi hedefliyor.

:: TeknoSA’nın yeni tasarımını beğendiniz mi?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Teknosa.com, Tasarımı ve İçeriği ile Yenilendi”

  1. ConfickerBelasi dedi ki:

    artık gıcık etmicek bir ara superonline ile açılmıyordu …

" Teknosa.com, Tasarımı ve İçeriği ile Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknosa.com, Tasarımı ve İçeriği ile Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknosa.com, Tasarımı ve İçeriği ile Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "