Okunma

Teknosa Retrosa ile Gülümsetmeye Devam Ediyor


12 Şubat 2014 Çarşamba 08:00
Teknosa Retrosa ile Gülümsetmeye Devam Ediyor

Teknosa’nın, “Geçmiş retroysa, gelecek Teknosa” sloganıyla tüketicileri için başlattığı kampanyada Retrosa jürisi seçimini İzmir’den yaptı. Evladiyelik çamaşır makinesini Retrosa Ekibi’ne gönderen İzmirli Seher Hanım, bunun yerine yepyeni ve son model bir çamaşır makinesi kazandı.

Eskisini Retrosa aldı, yenisini Teknosa verdi

Teknosa, ‘Retrosa’ adını verdiği teknoloji ustası bir ekip ile güncelliğini yitirmiş ama atılmaya kıyılamayan bilgisayar ve televizyon gibi ürünleri elden geçirdi. Retrosa ekibi son olarak İzmirli Seher Hanım’dan gelen eski çamaşır makinesini, son model bir yarış aracına dönüştürmeyi başardı. Eskiden sevilerek kullanılan ancak zamanla kullanılamaz hale geldikleri için unutulmuş bu eşyalara itibarları iade edilirken, Türkiye’nin teknoloji perakendecisi Teknosa, gönderilen bu eski ürünlerin yerine yenilerini mağazadan tüketicisine hediye etmeye devam ediyor.

http://www.youtube.com/v/TgYgdJMld3Y

4 bin ‘eski eşya’ fotoğrafı gönderildi

Teknosa’nın Retrosa kampanyası tüketiciler tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor. Şu ana kadar 3 bin civarında kullanıcı, yaklaşık 4 bin eski eşya görselini Retrosa ekibine gönderdi. Retrosa katılımcıları tarafından gönderilen bu içerikler ise toplamda 1.5 milyondan fazla kez oylandı.

Retrosa’ya başvurular devam ediyor

Kullanıcılar teknosadanretrosa.com adresine girerek, Retrosa ekibine eski eşyalarının fotoğrafını yolluyor, karşılığında Teknosa’dan istedikleri ürünün yenisini seçerek kampanyaya katılabiliyor. Yollanan eşyalardan jüri tarafından seçilen bir tanesi ise yeni Retrosa webisode’unun konusunu oluşturuyor. Retrosa ekibi eşyayı teslim aldıktan sonra, akla gelmeyecek yöntemlerle ürünü canlandırıyor. Site webisode takibi ve kampanya katılımı gibi işlevlerinin yanında, diğer kullanıcıların katılımlarını görmeyi ve onları oylamayı sağlayan eğlenceli bir galeri bölümünü de içinde barındırıyor.

:: Retrosa’ya başvuru yapacak mısınız?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknosa Retrosa ile Gülümsetmeye Devam Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknosa Retrosa ile Gülümsetmeye Devam Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknosa Retrosa ile Gülümsetmeye Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "