Okunma

Teknosa’dan Babalar Gününe Özel Kısa Film


17 Haziran 2015 Çarşamba 18:45
Teknosa’dan Babalar Gününe Özel Kısa Film

Haziran’ın 3. Pazarı bilindiği üzere Babalar Günü olarak kutlanıyor. Bu sene 21 Haziran‘a denk gelen Babalar Günü için, Türkiye’nin önemli elektronik mağazalarından biri olan Teknosa özel bir kısa film yayınladı.

Görünmez Kahramanım ismiyle izleyicilere sunulan filmde bir ailenin 1990’lı yıllarından başından bu yana kadar uzanan hikâyesi, ailenin babasının çektiği amatör videolar ile anlatılıyor.

Duygu Yüklü Bir Film: Görünmez Kahramanım

Aileyi çekip çeviren, bir arada tutan güç olarak, hiç görünmese bile hep orada olan babaların en büyük yardımcısı ise teknoloji. Filmde her dönemde o dönemin teknolojilerini kullanarak ailenin hayatını kayda alan baba, reklam filminin sonunda herkesi bir araya toplayarak ilk defa kadraja girip özçekim yapıyor ve tüm ailenin mutluluğunu ekrana yansıtıyor.

TeknoSA Pazarlama Direktörü Cem Işık filme dair şöyle konuştu: “Babalar Günü, Anneler Günü’ne kıyasla hem aile içinde hem de markaların iletişimi ekseninde biraz daha arka planda kalıyor. Biz görünmez kahramanları, babaları, onların hayatımızdaki yerini kendi penceremizden anlatmak istedik. Babalar doğaları gereği ön planda çok görünmeseler de, perde arkasında hep varlar. Babalar Günü’nde, babalarımıza verdiğimiz değeri ve onların varlıklarını hep hissettiğimizi yansıtmaya çalıştık. Bunun için ailenin 90’lardan bugüne uzanan hayat hikayesini bir video haline getirdik. “Teknoloji ne kadar değişirse değişsin, perde arkasındaki kahraman hep aynıdır.” mesajını veriyoruz. Görünmez kahramanlarımızın, Babalar Günü kutlu olsun.”

:: Babalar Günü için hediyenizi seçtiniz mi?

 
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Teknosa’dan Babalar Gününe Özel Kısa Film”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Güzel reklam insan duygulanıyor.

" Teknosa’dan Babalar Gününe Özel Kısa Film konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknosa’dan Babalar Gününe Özel Kısa Film ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknosa’dan Babalar Gününe Özel Kısa Film ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "