Okunma

Teknosa’dan Bir İlk Daha: Teknoloji Tüneli


09 Mart 2012 Cuma 14:44
Teknosa’dan Bir İlk Daha: Teknoloji Tüneli

Teknosa’dan bir ilk daha: “Teknosa Teknoloji Tüneli”. Yenilikleriyle teknolojiye öncü olan Teknosa, teknolojideki liderliğini Facebook’ta da sürdürüyor.

Facebook’un yenilenen ara yüzü Zaman Tüneli, Facebook üzerindeki tüm aktivitelerinizi yaşam hikayesine dönüştürüyor. Facebook, Zaman Tüneli ile doğduğunuzdan bu güne yaptığınız her şeyi sizlere film şeridi gibi sunuyor. 

Bu yeni ara yüzü kullanarak, hayata geçirilen ve bir ilk olan ‘Teknoloji Tüneli’nde bugüne kadar hayatınıza giren birbirinden farklı teknolojik ürünlerle, geçmişten günümüze bir köprü kurarak zaman tünelinize bu serüveni eklemenizi sağlıyor.

Facebook Zaman Tüneli’nin açılmasıyla birlikte yapılan bu ilk uygulamayla kullanıcılar, profillerini hayatlarında iz bırakan teknolojik ürünlerle zenginleştirerek, duygusal bir yolculuğa çıkıyorlar.

Kasetçalarlardan MP3 Çalar’a, tüplü televizyonlardan LED TV’lere geçen yıllar içerisinde, hem teknolojileri hem de tasarımları değişen yüzlerce ürün ‘Teknosa Teknoloji Tüneli’nde sergileniyor.

Siz de www.facebook.com/teknosa adresini ziyaret ederek ‘Teknosa Teknoloji Tüneli’ ile unutulmaz bir nostaljik yolculuğa çıkabilir ve hayatınızda iz bırakan teknolojilerle profilinizi zenginleştirebilirsiniz.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Teknosa’dan Bir İlk Daha: Teknoloji Tüneli”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    güzel bi uygulama 🙂

" Teknosa’dan Bir İlk Daha: Teknoloji Tüneli konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknosa’dan Bir İlk Daha: Teknoloji Tüneli ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknosa’dan Bir İlk Daha: Teknoloji Tüneli ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "