Okunma

Teknosa’dan İki Yeni Mağaza Daha


30 Mart 2012 Cuma 10:23
Teknosa’dan İki Yeni Mağaza Daha

Teknoloji perakendeciliğinin “parlayan yıldız”ı Teknosa, Türkiye’nin dört bir yanında ‘Herkes için Teknoloji’ felsefesiyle yaygınlaşmaya devam ediyor. Teknosa, Adapazarı ve İzmir’de açtığı 2 yeni mağaza ile büyümesini sürdürüyor.

2011 yılını, yüzde 29 oranında artış ile 1,7 milyar TL ciro ve 128 bin metrekarenin üzerinde satış alanıyla hedeflerinin üzerinde tamamlayan Teknosa, 2012’de yeni mağaza açılışlarıyla hem mağaza sayısını artırıyor hem de metrekare olarak büyümesini sürdürüyor.

İzmir ve Adapazarı’nda açtığı yeni mağazalarla teknoloji severlerle buluşan Teknosa, Adapazarı’nda Adnan Menderes Bulvarı’nda bulunan 2 katlı Extra mağazası ile toplamda 1427 metrekarelik alanda, İzmir Gaziemir Optimum Outlet AVM’de bulunan mağazasıyla ise 395 metrekarelik alanda teknoloji severlere hizmet verecek.

Açılan yeni mağazaları ile birlikte Adapazarı’ndaki mağaza sayısını 4’e taşıyan Teknosa, İzmir’de ise mağaza sayısını 20’ye ulaştırmış oldu.

Türkiye’nin en yaygın ve ulaşılabilir teknoloji perakendecisi olan Teknosa, 2012 sonunda mevcut satış alanına net 30 bin metrekarelik yeni satış alanı daha eklemeyi hedefliyor.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknosa’dan İki Yeni Mağaza Daha konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknosa’dan İki Yeni Mağaza Daha ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknosa’dan İki Yeni Mağaza Daha ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "