Okunma

TeknoSA’dan Mobil Atak


21 Mart 2014 Cuma 11:32
TeknoSA’dan Mobil Atak

Tüketicilerin teknoloji ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla binlerce çeşit ürünün satışını yapan TeknoSA’nın mobil uygulaması, 3 ayda 350 bin kez indirildi. Uygulama, her geçen gün daha fazla teknoloji severin tercihi olurken, mobilden alınan sipariş oranı, toplam online siparişlerin yüzde 6’sına ulaştı.

TeknoSA’nın çoklu kanal stratejisinde mobilin çok önemli olduğuna dikkat çeken TeknoSA Pazarlama Direktörü Cem Işık, uygulama hakkında değerlendirmesinde, “Tüketici dostu, kesintisiz deneyim ve hizmet sunan uygulamamız için TeknoSA’nın yaygınlık gücünü de ön planda tuttuk. Müşterilerimiz, ilgisini çeken bir ürünü yakından incelemek veya mobilden satın alıp mağazadan teslim almak istediğinde en yakın mağazamızın bilgilerine rahatlıkla ulaşabiliyor. Daha pek çok hizmeti içeren uygulamamız, tanıtımı yapılmadan 3 ayda 350 bin kez indirildi. Hedefimiz uygulama 1. yılını tamamlarken 1 milyon kullanıcıya ulaşmak” dedi.

TeknoSA mobil uygulamasına Türkiye ve yurtdışından büyük ilgi

Türkiye genelinde TeknoSA mobil uygulamasını en çok kullanan şehirler sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana olarak sıralanıyor. Ayrıca uygulamayı indiren ilk 10 il arasında Diyarbakır, Samsun ve Muğla illeri yer alıyor.

TeknoSA mobil uygulaması, Türkiye’den olduğu kadar yurtdışından da büyük ilgi görüyor. Mobil uygulamanın yurtdışında en çok ilgi gördüğü ülkeler ise Kıbrıs, Amerika, Almanya ve Irak olarak sıralanıyor.

:: TeknoSA’nın mobil uygulamasını kullandınız mı?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “TeknoSA’dan Mobil Atak”

  1. BLACKPOWERTURBO dedi ki:

    bir batmadi giti bu teknosa kesin batar demiştim yoluncak kaz bitmiyor

  2. Theurer dedi ki:

    yoo hiçte çekmiyor dikkat. heleki ürünleri diğer mağazalara göre fazlayken

" TeknoSA’dan Mobil Atak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TeknoSA’dan Mobil Atak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TeknoSA’dan Mobil Atak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "