Okunma

Teknosa’nın Tedarik Zincirine Yeni Atama


19 Kasım 2013 Salı 09:38
Teknosa’nın Tedarik Zincirine Yeni Atama

Teknosa’nın yeni Tedarik Zinciri Direktörü Seçil Özekin Erdoğan oldu. Teknosa’da 2007 yılından beri çalışan Seçil Özekin Erdoğan, satın alma, lojistik ve satış sonrası hizmet yönetimini de kapsayan Tedarik Zinciri Direktörlüğü görevinin yanı sıra Teknosa İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yapacak.

1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Erdoğan, daha sonra Rochester University – William E. Simon Business School’da MBA derecesini tamamladı.

Profesyonel iş hayatına 1998 yılında Şişecam’da Stratejik Planlama Uzman Yardımcısı olarak başlayan Erdoğan, 2001 yılında Sabancı Holding Gıda ve Perakendecilik Grubu bünyesinde Finans ve Planlama Uzmanı, sonrasında ise sırayla Gıdasa’da Finansal Planlama ve Analiz Müdürü,  Teknosa’da Proje Geliştirme Müdürü pozisyonlarında çalıştı. 2007 yılında Teknosa’da çalışmaya başlayan Seçil Özekin Erdoğan, görevine Tedarik Zinciri Direktörü olarak devam ediyor.

:: Teknosa’nın yeni Tedarik Zinciri Direktörü Seçil Özekin Erdoğan oldu.
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknosa’nın Tedarik Zincirine Yeni Atama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknosa’nın Tedarik Zincirine Yeni Atama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknosa’nın Tedarik Zincirine Yeni Atama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "