Okunma

TeknoSA’nın Yeni İletişim Ajansı desiBel


06 Mayıs 2014 Salı 11:27
TeknoSA’nın Yeni İletişim Ajansı desiBel

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün önde gelen şirketlerinden TeknoSA’nın yeni kurumsal iletişim ajansı desiBel Ajans oldu. desiBel Ajans, Mayıs 2014 itibarı ile TeknoSA’ya stratejik iletişim, lider iletişimi, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi ve gündem yönetimi desteği vermeye başladı.

desiBel Ajans’ın diğer müşterileri arasında Türk Telekom, Coca-Cola, Microsoft Türkiye, Digiturk, ING Bank, Huawei, Boğaziçi Üniversitesi de bulunuyor.

:: TeknoSA ile desiBel Ajans işbirliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TeknoSA’nın Yeni İletişim Ajansı desiBel konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TeknoSA’nın Yeni İletişim Ajansı desiBel ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TeknoSA’nın Yeni İletişim Ajansı desiBel ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "