Okunma

Teknosa’ya Üç Ödül Birden


27 Ekim 2011 Perşembe 12:11
Teknosa’ya Üç Ödül Birden

Perakende sektöründe bilgi teknolojileri alanında, mükemmellik ve inovasyon çerçevesinde başarı gösteren perakendecilerine verilen ve İngiltere‘nin en önemli ödüllerinden biri olarak kabul edilen 2011 Retail Systems Awards ödüllerinde Teknosa, kullandığı Oracle müşteri ilişkileri yönetimi(CRM) çözümleri ile “Yılın Uluslararası Perakendecisi” kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.

26 Ekim’de İngiltere’de Lancaster London Hotel’de düzenlenen ödül töreninde Teknosa adına ödülü Teknosa COO-Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Bülent Gürcan aldı.

19 ayrı kategoride ödüllerin dağıtıldığı Retail Systems Awards’ta dünyanın birçok ülkesinden katılan projeler, birincilik için yarıştı.

Altı yıldır verilen ödüllere bu yıl yeni eklenen “Yılın Uluslararası Perakendecisi” kategorisi inovatif teknolojileri başarıyla uygulamaya geçiren perakende şirketlerine veriliyor.

Teknosa, ödülü Türkiye’nin 72 ilinde bulunan 260’ın üzerinde mağazasında uyguladığı mağaza ürün çeşitliliği, fiyat ve promosyonları özelleştirerek perakende alanlarını optimize ettiği Oracle çözümleri ile kazandı.

2 ödül de Türkiye’den

Teknosa, Pazarlama İletişimcileri Derneği tarafından 26 Ekim’de Rahmi M. Koç Müzesi’nde düzenlenen “Doğrudan Pazarlama” ödüllerinde de iki ayrı kategoride ödüle layık görüldü.

Jüri tarafından katılan projelerin strateji, yaratıcılık, uygulama becerisi ve sonuç kriterlerine göre değerlendirdiği 5 ayrı kategoride ödüllerin verildiği gecede Teknosa “e-mail marketing kampanyası” dalında e-mail pazarlama iletişimi çalışmaları ile birincilik ödülünü kazanırken “Mobil Pazarlama Kampanyası” dalında da Teknosa Doğum günü servisi çalışmasıyla ikincilik ödülünün sahibi oldu.
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknosa’ya Üç Ödül Birden konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknosa’ya Üç Ödül Birden ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknosa’ya Üç Ödül Birden ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "