Okunma

Teknoser Yeni Operasyon Merkezini Açtı


13 Mayıs 2014 Salı 13:40
Teknoser Yeni Operasyon Merkezini Açtı

Türkiye’nin önde gelen saha hizmetleri ve sistem entegrasyon firmaları arasında yer alan Teknoser, İstanbul Seyrantepe’de bulunan yeni binası Teknoser Operasyon Merkezi’nde (TOM) faaliyetlerine başladı. Teknoser, TOM ile birlikte çok daha modern ve konforlu bir binada tüm operasyon süreçlerini yöneterek, müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hitay Yatırım Holding Başkanı Emin Hitay, “Teknoser; geçtiğimiz yılı, hedeflerinin çok üzerinde, %130 bir büyümeyle noktaladı. 2014 yılında da bilgi teknolojileri, sistem entegratörlüğü ve saha hizmetleri alanında yine sürdürülebilir büyümeyi hedefliyoruz. Bilgi teknolojileri pazarına olan inancımızdan hareketle, yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi. Büyüyen iş hacminin yarattığı ihtiyaçları karşılayabilmek için tüm operasyon süreçlerinin tek merkezden yönetilmesinin gerekliliğine ve önemine de değinen Hitay, TOM’un şirketin tüm faaliyetlerine verimlilik anlamında katkı sağlayacağının altını çizdi.

8000 metrekare büyüklüğünde

Operasyon Merkezi’nin hazırlık süreciyle ilgili bilgi veren Teknoser Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Gürsu ise, TOM’un 4.000 metrekaresi depo alanı olmak üzere 8.000 metrekare olduğuna dikkat çekerek, “Türkiye genelindeki 800 kişilik ekibimizin 200’ü TOM’da görev yapıyor. İdari kadrolarımızın bir kısmı halen 4. Levent’te bulunan Holding binamızda görevlerini sürdürüyor. Diğer idari ve saha hizmetlerine yönelik lokasyonlarımız, farklı şehirlerde aktif olarak faaliyet göstermeye devam ediyor. Yenileme ve altyapı hazırlıklarının yaklaşık 3 ay sürdüğü yeni binamızın, bağlı olduğumuz Hitay Yatırım Holding’e yakın ve rahat erişilebilir bir konumda bulunması, ekip arkadaşlarımız arasındaki sinerjinin sürmesine de yardımcı olacak” şeklinde konuştu.

:: Teknoser’in açılan yeni operasyon merkezi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Teknoser Yeni Operasyon Merkezini Açtı”

  1. teokan dedi ki:

    oki

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bir an için başlığı Teknoseyir diye okudum 😀

" Teknoser Yeni Operasyon Merkezini Açtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknoser Yeni Operasyon Merkezini Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknoser Yeni Operasyon Merkezini Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "