Okunma

Telefon Bayilerine Özel


02 Ekim 2009 Cuma 21:01
Telefon Bayilerine Özel

Gsmtakas.com da bayiler arasında topluca veya tek tek telefon satışı ve takası yapılabilir. Telefon bayileri ellerindeki ürünleri kolayca ilan edebilir, meslektaşlarının ürünlerine verdikleri para yada takas tekliflerini kolayca listeleyebilirler.

 

Siteye sadece telefon satışı yapan bayilerin üye olduğu siteye, bireyler ve ürün yelpazesinde telefon bulunmayan firmalar üye olamaz.

 

Bayiler stoklarındaki fazla ürünü başka bir bayi’ye satarak hızla paraya çevirebilir. Satmakta güçlük çektiği bir ürünü kolay satabileceği başka bir ürünle değiştirebilir.

Siteye ürün satmak için giren bir bayi, ürün satan başka bir bayi’nin ürününde talep edebilir. Bunun için diğer bayilerin taleplerinin arasından ürünü seçip, eldeki miktar ve satmak istenilen fiyatın girilmesi yeterlidir. Geriye kalan; ürün talep eden bayi’nin fiyatı beğenmesidir.

:: Son kullanıcı bundan nasıl faydalanacak ?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Telefon Bayilerine Özel konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Telefon Bayilerine Özel ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Telefon Bayilerine Özel ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "