Okunma

Telefon Faturasıyla Windows 7 Fırsatı


09 Kasım 2010 Salı 12:06
Telefon Faturasıyla Windows 7 Fırsatı

Türk Telekom ve Microsoft Türkiye işbirliği ile hayata geçirilen avantajlı proje yeni bir ürünle devam ediyor. İşbirliği kapsamında Microsoft Office Ev ve İş 2010’un ardından Windows 7 Home Premium ürünü de Türk Telekom faturalarına yansıtılacak 24 ve 36 aylık son derece avantajlı taksit seçenekleri ile satışa sunuluyor. 

Türk Telekom müşterilerinin bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom bayi ve Ofislerine uğramaları veya Kobi Satış Kanalı bayilerinin kendilerini ziyaret etmesi yeterli (Türk Telekom En İyi Operatör Seçildi).

 

Türk Telekom müşterileri için kaçırılmayacak fırsat.

 

Türk Telekom müşterileri Microsoft Windows 7 Home Premium ürününe, faturalarına yansıtılacak 6,99 TL x 36 ay veya 9,99 TL x 24 ay taksitlerle sahip olabilecekler.

Kampanyadan yararlanarak Microsoft Windows 7 Home Premium sahibi olacak Türk Telekom müşterilerine ayrıca Wirofon Outlook Eklentisi ve Kobi-Soft Müşteri Takip Sistemi yazılımlarını içeren Ek Uygulamalar CD’si yine Microsoft Office Ev ve İş 2010 kampanyasında olduğu gibi hediye olarak verilecek.

:: Windows 7’yi bu yolla satın almak size mantıklı geliyor mu?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Telefon Faturasıyla Windows 7 Fırsatı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Telefon Faturasıyla Windows 7 Fırsatı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Telefon Faturasıyla Windows 7 Fırsatı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "