Telefonda taksit düştü! Engele takılmayan telefonlar!


14 Ocak 2020 Salı 12:49
Telefonda taksit düştü! Engele takılmayan telefonlar!

Telefonda taksit sayısı düştü. 3.500 TL ve üzeri akıllı telefon alacaklar sadece 3 taksit yapabilecekler. 12 taksitle alınabilecek telefonlar hangileri? Taksitle satın alınabilecek 3.500 – 2.000 TL arası telefonlar videoda!

Bu sabah resmi gazetede yayınlanan haberle beraber, taksitle cep telefonu almak isteyen tüketiciler için pek de olumlu olmayan bir haber yayınlandı.

Telefonda taksit sayısı düştü! Artık sadece 3.500 TL altı telefonları 12 taksitle alınabilecek telefonlar olarak nitelendirebiliriz. Videomuzda ayrıca 12 ay taksitle alınabilecek telefonları da sizler için sıraladık. Bakalım 3.500 – 2.000 TL arası, 12 ay taksitle alınabilecek telefon modelleri hangileri?

Telefonda taksit sayısı düştü!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu – BDDK tarafından geçen haftanın başında yayınlanan yeni yönetmelik taslağı, cep telefonu taksit sayısı sınırlaması konusunda detayları ortaya çıkarmıştı. Bu yönetmelik taslağı resmen onaylandı. Yeni yönetmeliğe göre cep telefonu taksit sayısı 3.500 TL’den pahalı olan telefonlar için 3 ay ile sınırlandı. Yani, bu fiyatı aşan bir akıllı telefon satın almak isteyenler bunu üç taksitte ödemek zorunda.

12 taksitle alınabilecek telefonlar

Bu düzenlemenin bankalar tarafından verilen krediler ve GSM operatörleri için de geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz. Yani, yasal olarak 3.500 TL’yi aşan herhangi bir telefonu 3 aydan daha fazla taksit ile satın almanız mümkün değil. 3.500 TL’nin altındaki telefonlarda ise herhangi bir sorun yok. Bu telefonlar için 12 aya kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Biz de videomuzda telefonda taksit sayısının düşmesini ve 12 ay taksitle alınabilecek 3.500 – 2.000 TL arası telefon modellerini bir araya getirdik. İyi seyirler…

Aşağıda 3.500 – 2.000 TL arası 12 taksitle alabileceğiniz telefonları sıraladık
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
7 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Hepsi çöp. Ve 3500 tl çok para değil. Tl çok değersiz bir para oldu olay bu. Bu vergiyi çıkaranların kendileri eşleri ve çocuklarında kesin iphone 11 max vardir bize gelince alma batiyoz 🙂

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

libya ve suriyeyi besliyoruz dolar yeter mi

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Bence böyle olmamalı komple telefonu yasaklasınlar hatta hapse atsınlar alanları

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Galaxy A71 kac bandinda satisa cikar

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Bekarlara telefon yassahh.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Bu ülkede her geçen daha da trajikomik kararlar alınmaya başladı. Bakalım yarın ne karar alacaklar büyüklerimiz. taksit sayisi 1.15 filan. 32 mp vergisi, instagram başlık parası, çentiksiz telefon vergisi, her kablosuz şarjda, havadan iletim vergisi filan olabilir mesela. Evde kalanlara bu vergiler 3 misli uygulanabilir. Evde kalanlar evlenirse, evlendikleri için de 5 misli vergi alınabilir. 20 yaşından sonra her bir sene geç evlenmesine karşılık yılda 1000 tl alınabilir. hele bekarken bi de evlenmeyip yurtdışına filan çıkarsa vergi ücreti 2000 tl olabilir. tabi bunlar daha genişletilebilir.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Bizde 2 telefon alıyor gibi yaparız

" Telefonda taksit düştü! Engele takılmayan telefonlar! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Telefonda taksit düştü! Engele takılmayan telefonlar! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Telefonda taksit düştü! Engele takılmayan telefonlar! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  2. 2 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  3. 3 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  4. 4 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  5. 5 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  6. 6 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  7. 7 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  8. 8 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  9. 9 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  10. 10 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor