Okunma

Telefonunuz İle Her Yerde Çevrimiçi Kalın


25 Şubat 2010 Perşembe 18:32
Telefonunuz İle Her Yerde Çevrimiçi Kalın

Anlık mesajlaşma yazılımları hayatınızda önemli bir yere sahipse, istediğiniz her zaman ve her yerde hesabınıza bağlanmak istiyorsanız, bu konudaki en başarılı mobil uygulamalardan biri olan Slick ile tanışmalısınız. LCG yazılımlarının alışıldık kullanım kolaylığının yanı sıra, sistem kaynaklarını aşırı tüketmeyen ve kullanıcı dostu arayüzü ile Slick yeni sürümü son derece başarılı.

LCG Slick’in yeni versiyon ile birlikte ortaya çıkan en başarılı özelliği Facebook Chat entegrasyonunun sağlanması olmuş. Hatırlayacağınız üzere sizlere daha önce Facebook Chat’in bilgisayarlarda bir messenger ile nasıl kullanabileceğiniz anlatmıştık. Şimdi bu sayede bu işlemin mobil adımı da sağlanmış oldu. (Facebook Chat Messenger’da)

Kullanıcı Dostu Slick Arayüzü

Slick’de konuşma pencerelerini tam ekran görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca pencereler arasında kolay geçiş için, o anda görüştüğünüz tüm kişilere yine konuşma penceresinden atanan kısayollar ile kolaylıkla erişim sağlayabiliyorsunuz.

Desteklenen Servisler

Yazılım ile hemen hemen tüm popüler anlık mesajlaşma servislerine erişim sağlayabiliyorsunuz. Her servise özel spesifik ayarları da içinde barındıran Slick, özel uyarı stilleri ve kullanışlı araçları ile bilgisayarı aratmayan kullanışlılık vaat ediyor.

İndirme Sayfası

Henüz sadece İngilizce dil desteğine sahip olan uygulama tümüyle ücretsiz olarak sunuluyor. Oldukça düşük veri aktarım oranları ile mobil kullanıcılarının en temel isteğini yerine getiren yazılım, tüm Symbian ve Windows Mobile sürümleri ile uyumlu çalışıyor. Programı burada yer alan LCG sayfalarından indirebilirsiniz.

:: Yazılımda karşılaştığınız olumlu ve olumsuz durumları SDN Forumlarında paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Telefonunuz İle Her Yerde Çevrimiçi Kalın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Telefonunuz İle Her Yerde Çevrimiçi Kalın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Telefonunuz İle Her Yerde Çevrimiçi Kalın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "