Okunma

Telekom’un Geleceği Bilişim Zirvesinde


18 Eylül 2009 Cuma 10:23
Telekom’un Geleceği Bilişim Zirvesinde

Bilişim Zirvesi 2009’a sponsor olan Alcatel-Lucent,  7 Ekim Çarşamba günü Interexpo Salonu’nda düzenlenecek “Telekomda Gelecek Konferansı”na konuşmacı olarak katılacak. Alcatel-Lucent Teletaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kançal, öğleden sonra gerçekleştirilecek “Yeni Nesil İletişim Teknolojileri ve Yenilenen Dünya” konulu oturumda, servis sağlayıcılara yönelik iletişim altyapılarında gelinen son noktayı değerlendirecek.

 

Bilişim zirvesine kayıt olmak için buraya tıklayın.

 

Telekomda Gelecek Konferansı“nda, iş dünyasının önünü açan ve gelişiminde büyük katkısı olan telekomünikasyon teknolojileri ve hizmetlerinin bugünü ve yarınına ilişkin ipuçları ele alınacak. Özellikle bilgi teknolojileri, iletişim, mobil, uydu, vb. teknolojilerin yakınsaması ve bunun sonucunda oluşan yeni iş dünyası modeli işlenecek. Üçüncü nesil iletişimde Türkiye’nin hazırlıklarının yanı sıra bu konuda gelecek yeni boyutlar irdelenecek. Türkiye için 3G’ye giden yoldaki hukuksal gereksinimler, pazarın altyapısı, teknolojiler, servisler ve bunlara bağlı olarak içerik ve iş modelleri incelenerek, bu yoldaki fırsat ve engeller tartışılacak.

:: Bilişim Zirvesine kaydınızı yaptırdınız mı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Telekom’un Geleceği Bilişim Zirvesinde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Telekom’un Geleceği Bilişim Zirvesinde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Telekom’un Geleceği Bilişim Zirvesinde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "