Okunma

Temiz Güç Kaynağı Işıldar


28 Şubat 2008 Perşembe 22:00
Temiz Güç Kaynağı Işıldar
Üzerinde iki tane deney yaptığımız güç kaynağımız, ShiftDelete.Net ofisinde hâlâ, teklemeden çalışıyor. Üzerinde iki tane kesme ve biçme işlemi yaptığımız ve sessizleştirdiğimiz güç kaynağımızın durumunu merak ediyor musunuz? Toz filtresi acaba işe yaradı mı? Bu videomuzda, toz filtresi takılmış; kasa içinden havayı çekerek tahliye eden güç kaynağımızın haftalar süren çalışma sonrasındaki durumunu inceliyoruz.

İzleyin

Daha Önceki Çalışmalar

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Temiz Güç Kaynağı Işıldar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Temiz Güç Kaynağı Işıldar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Temiz Güç Kaynağı Işıldar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "