Okunma

Terry Border – Nesnelere Hayat Veren Adam


16 Şubat 2012 Perşembe 10:00
Terry Border – Nesnelere Hayat Veren Adam

Biraz iyi bükülmüş ve yerleştirilmiş tel, iyi bir aydınlatma ve kışkırtıcı bir espri anlayışı bir araya gelince, heykeltraş ve fotoğrafçı Terry Border‘dan görülmeye değer bir galeri ortaya çıkmış.

Terry Border yer fıstıklarından hap kutularına kadar aklınıza gelebilecek her türlü nesneye can vermeyi başarmış. Akıllıca hazırladığı karikatürize sahneler ile internette oldukça ünlenen Terry Border‘ın çalışmaları Bent Objects adında bir blogda sergileniyor.

Terry Border konuyla ilgili olarak “Aslına bakarsanız her yarattığım sahnede komik olmaya çalışmadım. Hepimiz hayata karşı farklı perspektiflere sahibiz ve sanırım benim perspektifim biraz alışılmışın dışında kalıyor.” diyerek düşüncelerini dile getirmiş.

Okulda fotoğrafçılık okuyan ve heykel işine hobi olarak başlayan Terry Border, nesnelere hayat verme fikrini yanlışlıkla bulduğunu söylüyor. Eğer bunu planlamış olsaydım kesinlikle başaramazdım diye de ekliyor.

Oldukça yaratıcı ve kuvvetli bir hayalgücü isteyen bu çalışmaları takdir etmemek mümkün değil. Terry Border gerçekten başarılı ve yenilikçi bir iş çıkarmış ortaya.

Sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri Terry Border‘ın bu güzel çalışmaları ile baş başa bırakalım. Ayrıca bu çalışmalardan en az bu kadar daha olduğunu ve aralarından seçim yapmanın çok zor olduğunu da belirtelim.

:: Terry Border’ın çalışmalarını beğendiniz mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

15 yorum - “Terry Border – Nesnelere Hayat Veren Adam”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  müthiş

 2. SDN Okuru dedi ki:

  muz niyeti bozmuş 😀

 3. SDN Okuru dedi ki:

  kesinlikle 13 numara

 4. SDN Okuru dedi ki:

  işte yaratıcılık buu

 5. bewko dedi ki:

  zombi fıstıklar favorim

 6. SDN Okuru dedi ki:

  adam mükemmel yapmış yaa :):)

 7. yedionbir dedi ki:

  basit şaşırtıcı eğlenceli gibi bir çok şey denebilir kısaca perfecto

 8. SDN Okuru dedi ki:

  çok yaratıcı gerçekten

 9. Nemre dedi ki:

  Muz Çok Şahane

 10. celalim93 dedi ki:

  2 numara çok acıklı olmuş

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Gerçekten başarılı taktir ettim adamı 🙂

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Gerçekten güzel.

 13. SDN Okuru dedi ki:

  13 numara baya bi manâlı olmuş =)

 14. SDN Okuru dedi ki:

  3 numaraya koptum 🙂

 15. SDN Okuru dedi ki:

  çok güzeller ya kıskandım resmen adamın zekasını

" Terry Border – Nesnelere Hayat Veren Adam konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Terry Border – Nesnelere Hayat Veren Adam ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Terry Border – Nesnelere Hayat Veren Adam ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "