Tesla araçlara Fallout Shelter güncellemesi!


23 Mayıs 2020 Cumartesi 22:08
Tesla araçlara Fallout Shelter güncellemesi!

Tesla, araçlarına uzaktan güncelleme imkanı sunarak birçok otomobil üreticisine bu konuda öncü olmuştu. Tesla Fallout Shelter güncellemesi sayesinde kullanıcılar yeni oyunlara erişebilecek.

Tesla Fallout Shelter güncellemesi geldi

Bethesda Softworks tarafından geliştirilen Fallout Shelter oyununun Tesla versiyonu ilk olarak 2019 yılında karşımıza çıkmıştı. Birçok kullanıcı tarafından merakla beklenen oyun bugün yayınlanan güncelleme ile indirilebilir hale geldi.

Tesla Fallout Shelter güncellemesi

2020.20 adı verilen yeni güncelleme ile birlikte Tesla Arcade oyunları arasına eklenen Fallour Shelter, diğer oyunlar gibi sadece araç park halindeyken çalışıyor. Şirket birçok oyun için oyun kontrolcüsü kullanmaya izin veriyor, ancak son güncelleme ile gelen Fallout Shelter için henüz desteklenmiyor.

Ayrıca yeni güncelleme ile birlikte Tesla Theater Mode ayarlarında da bazı değişiklikler yapıldı. Araç park halindeyken direksiyonda bulunan kontrolcüler ile izlediğiniz videoları kontrol edebileceksiniz.

Son olarak şirket tarafından geliştirilen TRAX uygulamasında bazı değişiklikler mevcut. Yeni güncelleme ile birlikte müzik düzenleme programı TRAX, piano roll özelliği sayesinde notaların daha kolay bir şekilde taşınmasını sağlayacak.

Güncelleme şimdilik erken erişime sahip olan kullanıcılara sunuldu. 2020.20 güncellemesinin birkaç hafta içerisinde tüm kullanıcılar için indirilebilir hale geleceği düşünülüyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tesla araçlara Fallout Shelter güncellemesi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tesla araçlara Fallout Shelter güncellemesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tesla araçlara Fallout Shelter güncellemesi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "