Okunma

Tesla otopilot artık çok daha yetenekli!


18 Mart 2018 Pazar 16:00
Tesla otopilot artık çok daha yetenekli!

Otonom sürüşte piyasanın en iyisi konumunda yer alan Tesla otopilot aldığı son güncelleme ile adeta düşman çatlatıyor. İşte son Tesla otopilot güncellemesiyle yapılan iyileştirmeler.

Tesla otopilot artık dar ve kıvrımlı yollarda çok daha başarılı!

Otomobil sektöründe adeta bir devrim yapan Tesla, elektrikli motorlarıyla sektörü yenilerken otopilot özelliğiyle de otonom sürüş çağını başlattı.

Oldukça başarılı bir şekilde çalışan bu özelliğin adının son günlerde bir kaç kazaya karışmış olması şirket için kötü bir durum olsa da otopilot için yayınlanan son güncelleme tüm hataları telafi edeceğe benziyor.

Zira artık çok daha yetenekli bir hale gelen otopilot, kıvrımlı ve dar yollarda da artık profesyonel bir şoför gibi aracı kullanabiliyor. Gelen güncellemelerle daha yetenekli bir hal alan otopilotun böylece dünyadaki kullanılabilirliği de gittikçe artıyor.

:: Otopilot hakkındaki düşünceleriniz neler?
yazarBekir Can Yumrutepe

Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tesla otopilot artık çok daha yetenekli! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tesla otopilot artık çok daha yetenekli! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tesla otopilot artık çok daha yetenekli! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "