Tesla araç içi eğlence sistemini geliştiriyor!


14 Haziran 2019 Cuma 15:50
Tesla araç içi eğlence sistemini geliştiriyor!

Otonom sürüş teknolojisi ile ön plana çıkan Tesla, otonom sürüş sırasında kullanıcılara eğlenceli dakikalar yaşatmak için çeşitli yollara başvuruyor. Geçtiğimiz günlerde araç iyi oyunlarına bir yenisini daha ekleyen Tesla, kullanıcılara yol süresince video izleyebilmelerini sağlayacak bir eklenti sunmak için hazırlanıyor. Tesla YouTube ile birlikte araç içi eğlence sistemini ileriye taşıyacak!

Tesla YouTube ile araç içi eğlence sistemini geliştirecek!

Los Angeles‘da gerçekleşen E3 2019 etkinliğinde sorulan soruyu yanıtlayan Elon Musk, Tesla araçların yakın bir zaman içerisinde YouTube eklentisi desteğine kavuşacağını belirtti. Geçtiğimiz sene içerisinde Twitter üzerinde şirketin, araba ekranlarında video yayın hizmeti sunmak için çabaladığını belirten Musk, yeni açıklamayla birlikte bu adıma iyice yaklaştıklarını da işaret etmiş oldu. Bununla birlikte öne çıkan detaylardan birisi de, YouTube isminin ilk kez belirtilmiş olması oldu.

Elon Musk tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu destek ‘Sürüm 10‘ ile birlikte kullanıma sunulacak. Tesla araçların şu an Sürüm 9 kullandıklarını belirtelim. Yani diğer ana güncelleme ile birlikte kullanıcılar, söz konusu eklenti desteğine kavuşacaklar.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tesla araç içi eğlence sistemini geliştiriyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tesla araç içi eğlence sistemini geliştiriyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tesla araç içi eğlence sistemini geliştiriyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "